KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15085078

nr 1508 5078

Sven Kumlin

(1892-1967), Sverige

Oljemålning, Signerad. Olja på pannå, 43x59cm, yttermått inklusive ram: 52x68cm

Sven Kumlin, svensk målare född i Ockelbo 1892, död 1967.

Utrop:

500 kr

måndag 12 december 2022
kl 18:12:55

Sven Kumlin

Läs mer om Sven Kumlin